Євгенія Віннікова взяла участь у обласному фестивалі «Український Мікеланджело».

У квітні відбувся обласний фестиваль мистецтв з нагоди 130 –річчя видатного художника,

скульптора, сценографа, кінорежисера, драматурга Івана Кавалерідзе «Український Мікеланджело».

Для участі у фестивалі, крім дітей, запрошувалися і професійні художники. Саме як художник у ньому

взяла участь викладач художніх дисциплін школи мистецтв Віннікова Євгенія Володимирівна. Вона представила

на конкурс свою роботу «Портрет Івана Кавалерідзе» у техніці «Графіка».

Її робота у номінації «Образотворче мистецтво» («Графіка»)» одержала високу оцінку журі конкурсу. Конкурсантка нагороджена дипломом та спеціальною премією журі.

Колектив школи мистецтв радіє за професійний успіх колеги та вітає її з перемогою.